Dopłata do odszkodowania OC

0
2936

Uważasz, że otrzymane przez Ciebie odszkodowanie jest zbyt niskie? Boisz się walczyć o swoje pieniądze przed sądem?

Bardzo często zdarza się, że osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych otrzymują zdecydowanie zbyt niskie odszkodowanie. Jego wysokość nie pozwala na pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu… Większość z nas rezygnuje z długotrwałego i skomplikowanego postępowania przed sądem. Przeraża nas prawniczy żargon. Nie chcemy tracić cennego czasu. A ponadto boimy się że nasze działania nie odniosą pożądanego skutku.  To do takich osób skierowana jest oferta naszej Kancelarii.

Jak to wygląda krok po kroku?

  1. Osoba poszkodowana przesyła kosztorys naprawy pojazdu, który przygotowała firma ubezpieczeniowa.
  2. Nasi rzeczoznawcy oceniają rzeczywisty rozmiar szkody.
  3. Poszkodowana osoba otrzymuje dopłatę do odszkodowania.

Korzyści dla naszych klientów

odszkodowanie z oc sprawcy

Po pierwsze nie ponoszą oni żadnych kosztów. Aż do momentu otrzymania dopłaty do odszkodowania nasi wszystkie nasze działania są bezpłatne.

odszkodowanie z oc sprawcy

Kolejna korzyść to zysk dla naszych klientów. Z nami zyskujesz nie tylko pieniądze i czas… To my zajmujemy się twoją sprawą od początku do końca. Nasi klienci niczym nie ryzykują. N najgorszym przypadku nie otrzymują dopłaty do odszkodowania. Co to oznacza? Albo otrzymujesz większą sumę pieniędzy albo twoje odszkodowanie pozostaje na tym samym poziomie. A zatem niczym nie ryzykujesz…

Co ważne o dopłatę do odszkodowania można walczyć aż trzy lata wstecz…

Prosto i wygodnie

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wystarczy, że podpiszesz jedną umowę. Nie musisz udawać się do siedziby naszej kancelarii. Umowę dostarczymy wprost do Twojego domu. My zajmiemy się wszystkimi pozostałymi formalnościami.

Odległość od naszej Kancelarii nie gra żadnej roli. Zajmiemy się twoją sprawą bez względu na to gdzie mieszkasz. Wystarczy, że prześlesz nam wszystkie potrzebne dokumenty za pomocą poczty elektronicznej bądź tradycyjnym listem. To wystarczy aby nasi pracownicy zajęli się twoją sprawą.

W razie jakichkolwiek pytań nasi telefoniczni konsultanci pomogą rozwiać Ci wszelkie wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Będziemy walczyć w Twoim imieniu! Sprawdź na https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/doplaty-do-odszkodowan-oc.

Nasza kancelaria posiada ogromne doświadczenie w walce o dopłaty do odszkodowań OC. W ciągu roku pomagamy z sukcesem setkom klientów.  Z nami z powodzeniem  walczą o swoje pieniądze.  Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości? Zadzwoń do nas. Postaramy się Ci pomóc. Wszystkich naszych przyszłych klientów zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Was.

[Głosów:6    Średnia:3.3/5]
odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here