Europejskie Centrum Odszkodowań – opinie o współpracy z EuCO

0
3836

Skorzystanie z pomocy firm odszkodowawczych pozwala na wywalczenie wyższego odszkodowania od ubezpieczyciela, a także sprawia, że poszkodowany nie musi sam zagłębiać się w meandry prawa ubezpieczeniowego i po nocach studiować Kodeksu Cywilnego. Jednak wybór firmy, które powierzy się swoją sprawę, nie jest łatwy. Na rynku działa wiele podmiotów, które twierdzą, że oferują ponad 99% skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań i nazywają siebie profesjonalistami. Jednak jak przychodzi co do czego, okazuje się, że poszkodowany musi zapłacić im honorarium za odszkodowanie, którego nigdy nie dostał. Od tych firm znacznie różni się jednak Europejskie Centrum Odszkodowań SA, znane również jako EuCO. Zobacz, dlaczego warto z nimi współpracować.

W czym może pomóc EuCO?

EuCO to lider na rynku odszkodowań w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma wspiera poszkodowanych oraz ich bliskich w uzyskiwaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie: wypadków śmiertelnych, szkoda na pojeździe wypadków rolniczych, wypadków przy pracy, błędów medycznych potknięć i poślizgnięć. Swoje działania prowadzi na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. Może pochwalić się ponad 200 tysiącami osób, którym pomogło i dla których uzyskało ponad 1,5 mld zł odszkodowań.

EuCo w Polsce

Centrala Europejskiego Centrum Odszkodowań mieści się w Legnicy, jednak firma zatrudnia 30 tysięcy agentów na terenie całego kraju, którzy pomogą w składaniu wniosków o odszkodowanie. Dla poszkodowanego oznacza to, że nie musi on udawać się do siedziby firmy czy jej oddziału, aby zgłosić chęć współpracy, to agent przyjedzie do niego. Jest to duże ułatwienie dla osób, które w wyniku wypadków doznały poważnych obrażeń ciała czy uszczerbków na zdrowiu. Nad prawidłowym przebiegiem procesu likwidacji szkód czuwają nie tylko pracownicy terenowi, ale również i 200 osób zatrudnionych w centrali firmy, którzy codziennie  pomagają uzyskać wyższe rekompensaty z tytułu wypadków. Od 2010 roku firma notowana jest również na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

odszkodowanie z oc sprawcy

W czym pomoże firma odszkodowawcza?

Najogólniej mówiąc Europejskie Centrum Odszkodowań, pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu rekompensat finansowych za doznane szkody. Przedstawiciele EuCO w imieniu osób poszkodowanych negocjują z towarzystwami ubezpieczeniowymi wysokość wypłacanych świadczeń. Nie skupiają się tu tylko na odszkodowaniach za straty materialne związane z naprawą pojazdów uszkodzonych w wypadkach, ale także i prowadzą sprawy o zadośćuczynienie, zwrot kosztów holowania, najmu samochodu zastępczego, śmierci najbliższych, zwrot kosztów dojazdu do lekarzy, opieki zdrowotnej, roszczeń rentowych, itd.

odszkodowanie z oc sprawcy

W działaniach tych pomaga własna kancelaria prawna, która nie tylko działa na drodze pozasądowej, ale również i prowadzi sądowe postępowanie cywilne o odszkodowania. Jak podaje firma, tylko w 2015 roku prowadziła ona ponad 13,7 tysiąc spraw sądowych o odszkodowanie. Dla poszkodowanego oznacza to nic innego jak otrzymanie kompleksowe wsparcia na każdym etapie ubiegania się o roszczenie i bez względu, na to jakich świadczeń to roszczenie miałoby dotyczyć.

EuCO – czy warto z nich skorzystać?

Oprócz kompleksowej obsługi i profesjonalnej kadry Europejskie Centrum Ubezpieczeń wprowadziło do swojej oferty szereg nowatorskich rozwiązań wspomagających klientów w czasie  starania się o odszkodowanie. Mowa tutaj o takich usługach jak skorzystanie z floty samochodowej firmy  na czas naprawy samochodu po wypadku czy kolizji. Z wynajmu samochodu zastępczego EuCO można skorzystać na terenie całej Polski za pomocą aplikacji mobilnej. Poszkodowany w niedługim czasie otrzymuje samochód zastępczy tej samej klasy, co ten, który uległ uszkodzeniu. Firma oferuje również możliwość szybkiego uzyskania środków na niezbędne leczenie i rehabilitacje. Środki te można otrzymać jeszcze przed wypłatą odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Opłaty w EuCO

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług Europejskiego Centrum Odszkodowawczego, otrzymują również dogodne warunki finansowe. Nie są oni zobowiązani do uiszczania opłat wstępnych ani innych opłat za prowadzenie sprawy. Firma pobiera wynagrodzenie dopiero w momencie pozytywnego zakończenia sprawy i uzyskania przez klienta odszkodowania. Co więcej, prowizja w wysokości 25% i pobierana jest nie od całości kwoty odszkodowania, która poszkodowany otrzymał od towarzystwa ubezpieczeniowego, ale od tej, która została dodatkowo wywalczona przez Europejskie Centrum Odszkodowań. Takie podejście sprawia, że opinie o EuCO są pozytywne i liczba zadowolonych klientów stale rośnie. Z pochlebnymi opiniami o firmie odszkodowawczej można zapoznać się nie tylko na ich stronie www, ale i na firmach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Wartym odnotowania jest również fakt, że działania Europejskiego Centrum Odszkodowawczego oceniane są przez podmioty zewnętrzne, które przyznają zarówno firmie, jak i jej kadrze liczne odznaczenie i certyfikaty. Zaufanie do firmy budzi również jej szeroka dzielność na polu społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

[Głosów:15    Średnia:3.5/5]
odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here