Uzyskaj odszkodowanie

Zawieranie umowy leasingu od podstaw

0
Zawieranie umowy leasingu od podstaw

Każdy, kto prowadzi małą, średnią lub dopiero co założoną działalność prawdopodobnie wie, że uzyskanie kredytu mającego pomóc nam w finansowaniu nowych projektów naszej firmy. Głównie wynika to z faktu, że takie podmioty nie są w stanie przedstawić odpowiednich gwarancji, dających pewność, że spłata rat przebiegnie bezproblemowo. W takim momencie bardzo pomocny okazuje się leasing, który ma swoje zalety jednak… czy wiemy jak odpowiednio zawrzeć taką umowę?

odszkodowania z oc

Pomoc rzeczoznawcy przy szkodzie na pojeździe z OC sprawcy

0

Osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych coraz częściej sprzedają wierzytelność w stosunku do ubezpieczyciela związaną ze szkodą na pojeździe. Właściciel uszkodzonego pojazdu dostaje część niedopłaconego odszkodowania bez konieczności poświęcania czasu i kosztów na odwołania i drogę sądową. Jednak wiele osób chce na własną rękę uzyskać pełną dopłatę do odszkodowania a nie tylko jej część. W takim wypadku warto zasięgnąć pomocy specjalisty, czyli rzeczoznawcy samochodowego.

odszkodowania z oc

Inchcape Motor Polska otworzył najnowocześniejszy zakład blacharsko-lakierniczy. Są najlepsi w całej Polsce!

0

W zeszłym roku Poznań stał się centralnym punktem inwestycji brytyjskiego koncernu Inchcape Motor. Po otwarciu największego salonu BMW w Wielkopolsce, Inchcape zaprezentował w kwietniu br. swój drugi projekt – najnowocześniejszy w Polsce zakład blacharsko-lakierniczy. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele wiodących firm z branży ubezpieczeniowej, którzy wizytowali inwestycję i poznali najnowsze techniki napraw karoserii. Podczas prezentacji poinformowano również o zwycięstwie zespołu Inchcape Motor Poznań w konkursie BMW ColorSystem.

odszkodowania z oc

Przewóz towarów – jak się zabezpieczyć przed problemami?

0

Transport towarów jest związany z szeregiem różnego rodzaju zagrożeń. Ich skuteczne unikanie jest gwarancją nie tylko sukcesu ekonomicznego, ale przede wszystkim bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, dlatego też istotnym elementem tego procesu jest ubezpieczenie OC przewoźnika. Trzeba jednak pamiętać, że wbrew pozorom rzetelny transport towarów nie jest zadaniem prostym. Dopełnienie wszystkich zaleceń, nakazów oraz spełnienie oczekiwań klienta bywa często kwestią ogromnego kunsztu.

odszkodowania z oc

Najlepsze pożyczki w 2018 roku

0

W Polsce działa obecnie kilkadziesiąt firm pożyczkowych. Ich oferty często bardzo się od siebie różnią – zarówno oprocentowaniem, jak i dostępną kwotą i okresem spłaty.

odszkodowania z oc

Chwilówka czy pożyczka na raty? Sprawdź która z tych opcji jest bezpieczniejsza!

0

Kiedy potrzebna jest nam gotówka ,,na już” często zastanawiamy się nad ofertą instytucji pozabankowych, które udzielają szybkich pożyczek trafiających na konto już w kilkanaście minut.

odszkodowania z oc

Czy ubezpieczyciel ma prawo zmniejszyć odszkodowanie?

0

Bardzo często się zdarza, że poszkodowani otrzymują zaniżone odszkodowanie. Pojawia się wtedy pytanie — Czy ubezpieczyciel ma do tego prawo? Jak kwota odszkodowania powinna być uzasadniona? Jak sprawdzić, czy otrzymana kwota jest właściwa?

odszkodowania z oc

Dopłata do ubezpieczenia sposobem na wyższe ubezpieczenie

0

Kolizja lub wypadek drogowy zdarza się wielu kierowcom. Niemal każdy kierowca doznał kiedyś przynajmniej lekkiej stłuczki lub brał udział w podobnym zdarzeniu drogowym, które wymagałoby kontaktu z ubezpieczycielem i potrzeby wypłaty odszkodowania. Już samo takie zdarzenie stanowi stres dla uczestnika, a potem wiąże się dodatkowo z licznymi formalnościami, których celem jest uzyskanie odszkodowania. I właśnie z wypłatą odszkodowań komunikacyjnych kierowcy mają nierzadko poważne problemy. Bardzo często firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania, co w rezultacie nie pokrywa całości szkód.

odszkodowania z oc

Co dzieje się z polisą OC pojazdu w momencie jego sprzedaży?

0

Chociaż liczba samochodów kupowanych na rynku pierwotnym stale wzrasta, nadal dużą popularnością wśród Polaków cieszą się samochody używane. Wszystkie z reguły posiadają ważne obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Czy w momencie sprzedaży auta polisa OC wygasa, czy przechodzi na nowego właściciela? Wyjaśniamy.

odszkodowania z oc

E-faktury, e-delegacje, e-zamówienia – czym jest nowoczesna księgowość?

0

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną księgowość bez stosowania systemów informatycznych służących do elektronicznego obiegu dokumentów. Przeniesienie całej dokumentacji firmy online prowadzi do znacznego przyśpieszenia procesów księgowania, obniża koszty prowadzenia księgowości, pozwala na łatwy dostęp do wszystkich dokumentów o każdej porze dnia i z każdego miejsca oraz wzmacnia kontrolę procesów księgowych w firmie. Firmy, w których wdrożono systemy elektronicznego obiegu dokumentów zyskały pełną automatyzację procesów biznesowych, takich jak wystawianie i odbieranie faktur, rozliczanie delegacji, czy obsługa zamówień.

odszkodowania z oc
odszkodowanie

ZOBACZ TEŻ