Masz problem z kredytem we frankach lub polisolokatą?

0
1019

Instytucje bankowe rządzą się swoimi prawami. Zatrudnione w nich osoby muszą realizować plany sprzedażowe podobnie jak handlowcy. Niestety konsekwencje niektórych działań banków ponoszą klienci. Ciągle dochodzi do sytuacji, że oferta nie jest do końca rzetelnie przedstawiana lub proponowana nam w pośpiechu, żebyśmy nie mogli dowiedzieć się o wszystkich szczegółach. Na szczęście w sferze finansowej istnieją firmy, które skutecznie wspomagają klientów w kontaktach z bankami.

Specjaliści w zakresie spraw finansowych

Załoga firmy Departament Odszkodowań pomaga swoim klientom już od blisko 7 lat. Rozpoczynając z nimi współpracę, można liczyć na pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. W katalogu usług znajduje się propozycja współpracy nie tylko w sferze kredytowo-oszczędnościowej, ale również w kwestii odszkodowań majątkowych, rzeczowych i osobowych. Pracownicy spółki służą swoją wiedzą i doświadczeniem w uzyskaniu maksymalnych odszkodowań. 

Warto skontaktować się z firmą poprzez formularz, który zamieszczony jest na stronie internetowej departamentodszkodowan.pl. Do dyspozycji jest także infolinia. Każdy może przedstawić swoją sprawę, a w odpowiedzi uzyskać darmową poradę w kwestii dalszych kroków postępowania. Osoby zainteresowane współpracą mają gwarancję rzetelnie przygotowanej dokumentacji. Co istotne, wynagrodzeniem firmy jest prowizja od odzyskanych kwot. Klient nie ponosi zatem żadnego ryzyka.

odszkodowanie z oc sprawcy

Na czym polega pomoc Frankowiczom?

odszkodowanie z oc sprawcy

Niestety wiele osób, które zaciągnęły kredyt we frankach, codziennie żałuje swojej decyzji. Raty kredytu nie maleją, a pomimo bieżących spłat kwota zadłużenia jest ciągle taka sama. Rząd obiecuje pomoc. Niestety niewiele w tej kwestii robi. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktować się właśnie z firmą Departament Odszkodowań. Coraz więcej rozpraw sądowych kończy się porażką banków.

W czym pomagają tacy doradcy? Zajmują się przede wszystkim oceną sytuacji. Sprawdzają czy jest szansa na przewalutowanie kredytu i odzyskanie pieniędzy zabranych przez bank poprzez stosowanie nieuczciwych kursów wymiany walut. Poza tym dokonują analizy kredytu (indeksowany lub denominowany). Weryfikują też szansę na odzyskanie pieniędzy z tak zwanego ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Podczas całego procesu współpracy dbają o sporządzenie właściwej dokumentacji. Szansa na odzyskanie pieniędzy jest bardzo wysoka i to niezależnie od daty zaciągnięcia kredytu.

Na czym polega pomoc w zakresie polisolokat?

Pracownicy Departamentu Odszkodowań posiadają także kwalifikacje w odzyskiwaniu pieniędzy z polisolokat. Taka forma oszczędzania połączonego z ubezpieczeniem jest teoretycznie atrakcyjnym rozwiązaniem, jednak w praktyce może wiązać się z szeregiem negatywnych doświadczeń. Podczas podpisania polisy instytucje obiecują wysokie zyski. Jednak po czasie okazuje się, że nasze nadzieje były płonne.

Osoby, które chciałaby wycofać się z takiej umowy, często boją się, że stracą dotychczasowe oszczędności. Doświadczeni pracownicy Departamentu Odszkodowań oferują pomoc w takich sytuacjach. Bezpłatnie analizują umowy i szukają skutecznego sposobu na rozwiązanie niekorzystnej polisy. Warto podkreślić, że nie pobierają żadnych opłat wstępnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here