Samochód po gradobiciu – co z odszkodowaniem?

0
1610

Każdy właściciel pojazdu wie, że jego ubezpieczenie w zakresie OC jest obowiązkowe. Nie wszystkie szkody można jednak z takiego ubezpieczenia pokryć. Problemem jest choćby samochód po gradobiciu. Ubezpieczenie OC nie obejmuje naprawy uszkodzeń spowodowanych warunkami pogodowymi. Grad zaś może doprowadzić do poważnego uszkodzenia karoserii samochodu. Często takie auto wymaga ponownego lakierowania. Niektóre elementy blacharskie muszą zaś zostać wymienione. Niejednokrotnie koszty naprawy przekraczają wartość samochodu, a ich sfinansowanie z własnej kieszeni jest wręcz niemożliwe.

odszkodowanie z oc sprawcy

Samochód po gradobiciu. Za naprawę wgnieceń karoserii samochodu można zapłacić fortunę

Samochód po gradobiciu jest bardzo trudny w naprawie. Bardzo często wymiany wymagają szyby, konieczne jest szpachlowanie, lakierowanie, nierzadko prostowanie blachy karoserii. Najczęstsze uszkodzenia dotyczą dachu. Tak uszkodzony dach należy naprawić. Blachę dachu najlepiej naprawić dzięki wypychaniu. Takie same metody konieczne są przy naprawie maski. Duże znaczenie ma dokładność napraw, ważne jest bowiem by usunąć wszelkie ślady po gradzie. Auto po profesjonalnej naprawie będzie w  idealnym stanie. Z reguły ślady napraw dowolną metodą da się odkryć – choćby miernikiem lakieru. W praktyce takie auto może w sprzedaży okazać się dużo tańsze. Profesjonalnie naprawione są jak nowe, jednak taka naprawa kosztuje. Opłaca się więc je ubezpieczyć. Korzystając z odpowiedniego ubezpieczenia, można naprawić szkodę bez własnych kosztów. Ubezpieczyciel wszystko sfinansuje, naprawa zaś będzie wykonana profesjonalnie. Wgniecenia po gradobiciu nie będą widoczne, a stan techniczny auta będzie dobry. Po usłudze lakierowania, śladów po gradobiciu na karoserii po prostu nie będzie. Takie ubezpieczenie można nabyć na naszej stronie http://ubezpiecz-auto.biz/ubezpieczenie-samochodu-gradu-oraz-burzy/

odszkodowanie z oc sprawcy

Samochód po gradobiciu. Usuwanie wgnieceń sfinansowane będzie z polisy

Warto odwiedzić naszą stronę ubezpiecz-auto.biz i ubezpieczyć samochód w zakresie autocasco, przed gradobiciem i od innego typu uszkodzeń. Po gradobiciu czy innych zdarzeniach ubezpieczyciel zapłaci za naprawę auta nowoczesnymi bezinwazyjnymi metodami, choćby  techniką pdr. Karoserię samochodu można w ten sposób przywrócić do dawnej świetności. Usuwanie wgnieceń czy innych szkód przeprowadzone będzie w profesjonalnym warsztacie. Wgniecenia nie będą widoczne, nowy lakier na karoserii spowoduje zaś, że auto będzie wyglądać pięknie.

Koszty naprawy samochodu nie muszą przerażać

Z dobrym ubezpieczeniem, które można wykupić dzięki naszej stronie, koszty naprawy samochodu nie będą miały dla Was znaczenia. Czy to usuwanie wgnieceń po gradobiciu czy szkody powstałe z innych powodów, usunięte będą bez śladu. Pojazd będzie jak nowy, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki. Na naszej stronie można porównać różne polisy i wybrać takie, które spełniają Wasze oczekiwania. Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości. Warto wspomnieć, że na naszej stronie można ustawić powiadomienia o najlepszych polisach, samo kupienie polisy jest zaś banalnie proste. Wystarczy wypełnić wymagane pola i postępować zgodnie z instrukcjami.

Warto wybrać dobre ubezpieczenie samochodu

Każdy wie, że warto kupić samochód w dobrym stanie i w takim go utrzymywać. Jedno gradobicie, nawet jeśli na aucie jest specjalny pokrowiec, może jednak ten stan znacznie pogorszyć. Odpowiednie ubezpieczenie pozwoli dokonać napraw na koszt ubezpieczyciela. Zachęcamy do lektury strony i zakupu polis ubezpieczeniowych. U nas znajdziesz ich niemało.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
odszkodowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here